LamiDecor spol. s.r.o.

Návrhy a zhotovení interiérů


LamiDecor spol. s r.o.

Lidmovice 6
389 01, Vodňany
IČ: 28094816
DIČ: CZ28094816


 

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně jsou jistým nábytkovým fenoménem poslední doby. Je téměř nemožné najít v moderních novostavbách byt, ve kterém by architekt zapomněl na výklenek určený pro vestavěnou skříň. Tím způsobem vzniká praktický prostor nejen pro tradiční oblečení, ale také pro vysavač, žebřík, žehlicí prkno a spoustu dalších předmětu každodenního použití.   Vestavěné skříně můžete postavit i ve volném prostoru nebo dostavit ke zdi z pravé nebo levé strany. Ať jsou rozměry Vašeho prostoru jakékoli, vestavěné skříně se Vám vejdou všude.


Předsíně

Místnost, která nás doma vítá, před návštěvami prezentuje. U většiny bytů je součástí této místnosti vestavěná skříň, ale nesmíme opomenout ukládání obuvi, bund a kabátů. Proto by část zařízení měla sloužit k jejich uložení.

Stejnou péči, kterou věnujeme hlavnímu obytného prostoru, bychom měli věnovat i relativně velmi malému vstupnímu prostoru. Při vstupu do předsíně, si začínáme utvářet názor, zda se nám byt bude líbit nebo ne. Podle prvního pocitu podvědomě odhadujeme, jak na nás zapůsobí celý byt. Proto se snažíme předsíň vždy zařídit účelně a originálně.

 
 
 
 
 
 
Loader
Lami Projekty, Realizace

Sociální sítě

Doporučujeme
 
Hlavní strana  >> Vestavěné skříně a předsíně  >> Předsíň jasan Loira
Nová fotografie
Nová fotografie
Nová fotografie
Nová fotografie
Nová fotografie
 
Nová fotografie

Místo realizace: České Budějovice

 
 
© 2024 LamiDecor s.r.o. - všechna práva vyhrazena